Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Mamy nowy Regulamin LBA

Od 20 stycznia br. działamy według nowego regulaminu, jeszcze lepiej równoważącego interesy inwestorów, zarówno indywidualnych aniołów biznesu, jak i ich wehikułów inwestycyjnych oraz funduszy wysokiego ryzyka.

Teraz nasi inwestorzy mają gwarancję uczestnictwa w co najmniej czterech sesjach pitchingowych w ciągu roku, na których będą mieli okazję zobaczyć co najmniej 10 nowych wyselekcjonowanych przez LBA projektów. Do tej pory, w 2017 roku pokazaliśmy już 6 nowych projektów.

Pomysłodawcy poszukujący kapitału na start lub rozwój swoich firm mają teraz ściśle określone ścieżki współpracy z LBA - albo ich pomysły uzyskają szanse na prezentację na spotkaniach z inwestorami, albo trafią do Bazy Przedsięwzięć LBA, dostępnej dla zarejestrowanych inwestorów, albo też - niestety - otrzymają informację, że coś muszą w swoim pomyśle zmienić lub ulepszyć, by współpracować z LBA.

Zapraszamy pomysłodawców i inwestorów do LBA!

Link do nowego Regulaminu

 

Zgłoś projekt Zostań inwestorem

KALENDARIUM