Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Dla Aniołów Biznesu

Nasze sukcesy

 • Legic Kompania Importowa Dóbr Luksusowych Sp. z o.o.

 • ANT ISS to firma zajmująca się rozwojem i sprzedażą oprogramowania do integracji automatyki przemysłowej - systemu ANT Insight.
 • W Biegu Cafe™ to nowoczesna formuła barów kawowych, które zgodnie ze swoim hasłem: "Twoja kawa tam gdzie Ty™" mogą znaleźć się wszędzie.
 • Likwidator Pomoc Ubezpieczeniowa - zajmuje się egzekwowaniem odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych w imieniu klienta.
 • MEDICALGORITHMICS - producent i dystrybutor urządzeń do monitoringu pracy akcji serca
  w trybie rzeczywistym.
 • Flashbook - wydawnictwo specjalizujące się w poradnikach biznesowych 
  i samorozwojowych.
 • Ozumi films - firma producencka zajmująca się w szczególności obsługą produkcji zagranicznych oraz koprodukcjami, zarówno fabularnymi jak i dokumentalnymi.
 • Goldenegg zaliczany jest do ścisłej czołówki firm doradztwa finansowego w Polsce, zarówno pod względem jakości świadczonych usług, jak i poziomu sprzedaży oraz rozpoznawalności marki. Oferta świadczonego przez spółkę doradztwa w dziedzinie kredytów, inwestycji i ubezpieczeń kierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i firm.
 • Polidea świadczy pełen zakres usług związanych z aplikacjami mobilnymi. Od analizy wymagań, poprzez projektowanie aplikacji i serwisów IT na analizie użyteczności kończąc. Jej główna zaletą jest umiejętność projektowania rozwiązań dla wszystkich platform mobilnych. Pracuje dla największych światowych potentatów rynku
 • Apeiron Synthesis jest przykładem start-up'u komercjalizującego najnowocześniejsze rozwiązania w obszarze chemii (metateza olefin), dzięki którym powstają związki chemiczne m. in. dla przemysłu farmaceutycznego. Firma przewiduje skupienie się głównie na produkcji i sprzedaży katalizatorów dla firm farmaceutycznych i chemicznych.
 • Firma od 2009 roku zajmującą się syntezą specjalistycznych związków chemicznych stosowanych w przemyśle elektronicznym. Współpracuje z firmami z USA i Korei, którym dostarcza produkty oraz opracowuje metody syntezy związków metaloorganicznych używanych do produkcji cienkich warstw półprzewodników. Ponadto pracuje nad wyprodukowaniem tanich, elastycznych paneli do pozyskiwania energii z promieni słonecznych.

  Rozwiązania związane z przetwarzaniem energii słonecznej będą kierowane są zarówno do przedsiębiorców oraz instytucji państwowych, jak i do gospodarstw domowych. Firma nie wyklucza również wykorzystania pomysłu przy budowie elektrowni słonecznych. W związku z wytycznymi Komisji Europejskiej na redukcję emisji dwutlenku węgla, rynek energii odnawialnej ciągnie rośnie i w tym firma upatruje wielkiej szansy na rozwój.

  Prace nad rozwojem technologii trwają, firma w działaniach B+R korzysta m.in. ze środków europejskich. W 2015 roku spodziewa się stworzyć prototyp ogniwa, który połączy dużą wydajność oraz niewielkie koszty produkcji.

 • Firma działa od 2006 roku w obszarze konsultingu, a od 2008 roku zajmuje się także transferem nowych technologii. W roku 2010 Tomasz Zmysłowski (właściciel przedsiębiorstwa) otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskiej edycji konkursu "Lider Innowacji Roku".

  Przedmiotem działalności spółki jest wdrażanie i produkcja zestawu do ratownictwa na lodzie oraz innych urządzeń w sektorze ratownictwa medycznego, wodnego, górskiego, pożarniczego i wojskowego. Rynek docelowy to nie tylko profesjonalne instytucje ratownicze, ale także rynek amatorski osób korzystających z akwenów.

  Produkty Estom w zasadzie nie mają konkurencji, jeśli ta istnieje to, technologicznie i cenowo nie ma z nią porównania. Obecnie trwa etap promocji i edukacji rynku, produkt jest dobrze przyjmowany w środowisku, niemniej już prowadzone są rozmowy z dużymi dystrybutorami sprzętu ratowniczego i wędkarskiego nt. sprzedaży licencji.     

  Celem spółki jest globalne wdrożenie produktu. W tym celu zgłoszono zastrzeżenia w postaci wzorów przemysłowych na kraje UE oraz patent w międzynarodowej procedurze PCT. Działania promocyjne są prowadzone także poza Polską – w Rosji, USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i krajach skandynawskich. Produkt ma ogromne szanse zaistnieć globalnie, jako znakomite uzupełnienie produktów i technik ratowniczych dotąd nieobecnych na rynku.

 • Inspiracją dla stworzenia platformy Homplex były osobiste doświadczenia pomysłodawców związane z remontem mieszkania. Postanowili oni stworzyć użyteczne narzędzie, które podda syntezie cały proces urządzania wnętrz oraz połączy wymaganą wiedzę specjalistyczną i dostępne na rynku rozwiązania.

  Analizy rynkowe wskazywały na ogromny potencjał przedsięwzięcia. Pomysłodawcy zdecydowali się wziąć udział w konkursie Zacznij.biz, w ramach którego szlifowali swój pomysł, korzystając ze wsparcia ekspertów LBA, praktyków z branży IT i potencjalnych inwestorów.

  W listopadzie 2010 spółka pozyskała trzech aniołów biznesu, którzy za łączną sumę 350 tys. zł objęli pakiet mniejszościowy. Przez pierwsze 4 miesiące 2011 roku stworzono w pełni funkcjonalną aplikację, pozyskano wielu klientów i rozpoczęto działania promocyjne. W maju 2011 w ramach platformy wystartowała usługa Inspirator, dzięki której użytkownik może znaleźć kompletne przepisy na urządzenie wnętrza mieszkań i domów w oparciu o zdjęcia gotowych aranżacji.

  Obecnie firma nieustannie się rozwija. Organizuje konkursy dla projektantów, ściśle współpracuje z dostawcami i producentami materiałów wykończenia wnętrz. Firma planuje rozbudowę funkcjonalności platformy, a także ekspansję na nowe rynki.

 • Air Ventures Polska to firma oferującą pierwszy i jedyny w Polsce program współwłasności samolotów o nazwie Sky Share, skierowany głównie do klientów biznesowych. Air Ventures Polska SA jest spółką holdingową, działalność operacyjną prowadzą trzy spółki zależne: Sky Share Sp. z o.o. - operator współwłasności samolotów, Cirrus Polska Sp. z o. o. - wyłączny przedstawiciel Cirrus Aircraft na Polskę, posiada wyłączne prawo sprzedaży nowych samolotów Cirrus oraz prowadzi sprzedaż samolotów używanych oraz Sky Share Services Sp. z o. o. - spółka zapewniająca obsługę techniczną pozostałym spółkom holdingu, w tym utrzymywanie samolotów w ciągłej gotowości, usługi pilotów itd.

  Air Ventures Polska działa na szybko rosnącym sektorze usług dla biznesu. Transakcja została zawarta wiosną 2011 roku, w spółkę zdecydowało się zainwestować 3 aniołów biznesu. Pozyskane środki pozwoliły na dalszy rozwój działalności. Klientami Air Ventures Polska są głównie osoby prowadzące rozproszony biznes, które dzięki dostarczonemu rozwiązaniu mogą korzystać z niezależnych połączeń lotniczych, co zapewnia im większa efektywność operacyjną.

  Po nieco ponad roku od inwestycji, w spółkę wszedł fundusz inwestycyjny po znacząco wyższej wycenie, niż pierwotni inwestorzy. Spółka w zasadzie nie posiada konkurencji. Biznes nadal się rozwija. Od 2011 roku spółka dysponuje symulatorem lotów wraz z opcją wyciągnięcia spadochronu. Udostępnia go polskim i zagranicznym pilotom w ramach odpłatnych szkoleń. Remontowane i rozbudowywane jest zaplecze infrastrukturalne spółki (hangar). Pozyskano środki na nowoczesny system rezerwacji samolotów.

  O sukcesie spółki stanowi unikatowy od strony formalnoprawnej koncept. Spółka otrzymuje wiele zapytań z krajów europejskich nt. uzyskania franszyzy.

Zgłoś projekt Zostań inwestorem

KALENDARIUM