Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

LBA Investors' Day w grudniu

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu LBA Investor’s Day

Zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu LBA Investor’s Day, podczas którego zaprezentują się przed Państwem trzy pomysły biznesowe poszukujące finansowania na rozwój.

Spotkanie odbędzie się 17 grudnia br., godz. 18:00 - w siedzibie Konfederacji Lewiatan, przy ul. Zbyszka Cybulskiego 3 w Warszawie. Poniżej załączam szczegółową agendę spotkania oraz opisy projektów.

Agenda:
17:45 – 18:00        Rejestracja

18:00 – 18:30        Prezentacja projektu
Projekt polega na budowie platformy alternatywnego finansowania dla mikro, małych i średnich firm. Po zaostrzeniu polityki kredytowej przez banki w stosunku do MŚP na skutek nowych regulacji prawnych (Bazylea III), bankom komercyjnym brakuje kapitału, aby zaspokoić zapotrzebowanie na finansowanie ze strony MŚP. W tych warunkach inicjatywa ma bardzo dużą szansę na odniesienie sukcesu.

18:30 – 19:00        Prezentacja projektu
aplikacja do zarządzania specjalistyczną przychodnią lekarską usprawniająca realizację procesów biznesowych zachodzących między placówką medyczną a pacjentami. Aplikacja posiada prosty, przyjazny interfejs – konsultowany z lekarzami. Projekt ma jasno sprecyzowane źródła uzyskiwania przychodów i grupę docelową, którą stanowią niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej w całym kraju

19:00 – 19:30        Prezentacja projektu
Celem projektu jest wdrożenie oraz dystrybucja innowacyjnego urządzenia, które zrewolucjonizuje komunikację między bliskimi. Koncept to praktyczny, łatwy w obsłudze, niewielkich rozmiarów telefon, który pozwala na pozostawanie w kontakcie, podczas gdy używanie innych telefonów komórkowych jest niewygodne lub niemożliwe. Unikalne podejście i zrozumienie potrzeb klienta, wysoka jakość produktu oraz nowoczesny design, przy braku konkurencyjnego rozwiązania w Polsce i na Świecie gwarantują sukces projektu.

19:30 – 20:30        Poczęstunek

Zgłoś projekt Zostań inwestorem

KALENDARIUM