Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pierwsze listopadowe LBA Investor’s Day

Lewiatan Business Angels zaprasza inwestorów na spotkanie z prezentacją projektów, które odbędzie się 14 listopada br. w siedzibie Konfederacji Lewiatan

14 listopada 2013, siedziba Konfederacji Lewiatan, przy ul. Zbyszka Cybulskiego 3 w Warszawie.

Plan spotkania
17:45 – 18:00 Rejestracja
18:00 – 18:30        Prezentacja projektu 1
Produktem firmy jest platforma, która umożliwia klientom szybkie i łatwe wykorzystanie technologii rozpoznawania obrazów w celu sprzedaży produktów lub generowania lead'ów sprzedażowych. Tego typu rozwiązania zwiększają rzeczywiste zaangażowanie klientów i sprzedaż w kanałach mobilnych. Firma sprzedaje technologię za pomocą sieci resellerów w skład których wchodzą agencje reklamowe i integratorzy IT. Aktualnie ponad 1900 firm i deweloperów ma dostęp do tej technologii z API.
18:30 – 19:00        Prezentacja projektu 2
Urządzenia umożliwiające wyświetlanie obrazu w powietrzu. Przez holograficzny ekran można przełożyć rękę, a nawet przez niego przejść. W połączeniu z nowoczesnymi czujnikami ruchu pozwala to budować interfejsy dotykowe, jakich jeszcze na świecie nie było. Główne gałęzie zastosowań to rynek eventowy, muzea, targi, pokazy mody, kluby.
19:00 – 20:00        Poczęstunek

Wymagane jest potwierdzenie obecności na spotkaniu.
Zgłoszenie na spotkanie można przesłać do 12 listopada 2013r. na adres: skurzyca@lba.pl.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Priorytet III - Kapitał dla innowacji, Działanie 3.3 - Tworzenie systemu ułatwiającego inwestowanie w MSP, Poddziałanie 3.3. 1 - Wsparcie dla Instytucji Otoczenia Biznesu, Projekt „Aktywizacja i podnoszenie kompetencji podmiotów rynku aniołów biznesu w Polsce”.

Zgłoś projekt Zostań inwestorem

KALENDARIUM